Nar Ağacının Ömrü : Toprak  yapısına göre ve bakım  şartlarına göre  Nar  ağaçların  ömrü  değişiyor  olsa da   önemli  olan  şey burada  bu  ömrü  ne   kadar   uzatabilirsiniz. Nar ağaçlarının bol olduğu  Nar üretim  merkezlerinden Denizli  Irlıganlı’dan   örnek  verecek olursak, ağaçların  gelişimin  tam  yapamadığı, sarardığı,  hatta   limon  sarısı  gibi  olduğunu, oldukça yoğun  bir   kuruma   ile   karşı karşıya   kaldığını  söyleyebiliriz. Yani  gerçek  ömürlerinin  çok  çok  altında    ömürlerini  tüketmektedirler. Rekor Gelişim ile  bu  sorunlara  en  ciddi  çözümleri  bularak nar ağaçlarının  ömürlerine   ömür  katabilirsiniz. Aşağıdaki videolardan  bunu  rahatlık  ile anlayabilirsiniz.

Nar Ağaçlarını Kurumaktan Kurtaran Üretici yorumları

Nar Üreticilerinin yorum videoları

Her Cinsten Ağacı Kurumaktan Kurtaran Üreticilerin Yorumları

Her Cins  Ağaç İçin Bakım videoları

Nar  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadık larınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.

Nar  Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”292″ title=”İletişim formu 1″]

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

Related Posts

/ / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.