Nar Ağacı Kuruması : Nar  ağaçları da diğer ağaçlar gibi  sebepsizce  kurumaktadır. Kimse   neden kuruduğunu   çoğu  zaman anlayamasa da aşağıdaki videoları izlediğinizde gerek Nar ağaçlarında gerekse diğer ağaçlarda  ağaç kurumasının  sorunun rahatlık ile Rekor Gelişim ile Çözüldüğünü görmüş olursunuz. Rekor Gelişim ile Nar ağaçlarınızın kuurması, dip kurdu, yaprak sararmaları, dal kanseri  vb   daha   bir çok  sorunu  çözebilirsiniz. 

Nar Ağaçlarını Kurumaktan Kurtaran Üretici yorumları

Her Cinsten Ağacı Kurumaktan Kurtaran Üreticilerin Yorumları

Nar Üreticilerinin yorum videoları

Her Türlü Ağaç için Bakım videoları

Nar  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadık larınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.

Nar  Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. 

REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”292″ title=”İletişim formu 1″]

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

Related Posts

/ / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.