Nar Ağacı Gübrelemesi : Nar Ağacı Nasıl gübrelenir, Hangi gübreler kullanılır, Nar Ağacı Gübreleme Proğramı Nedir, Nar ağaçlarında  en yüksek verim nasıl elde edilir. 

REKOR GELİŞİM : işte sizlere  tecrübelerimizden  dolayı  tavsiyelerde bulunduğumuz Nar ağacı  yetiştiriciliğinde  karşınıza çıkacak  bir  çok  sorunu çözebileceğiniz, hiç  sorununuz olmadığını  düşünseniz de  daha    verimli, kaliteli ve  lezzetli Nar hasadı  yapmanızı sağlayabilecek  olan, Nar gübrelemesinde kullanmanızı şiddetle tavsiye ettiğimiz  bu  ürün,  son derece ucuz ve çok az kullanım  oranına sahip doğal  bir üründür. Hiç bir yan etkisi yoktur.

Nar Üreticilerinin yorum videoları

Bu  ana sütü  gibi  doğal  ürün  sayesinde diktiğiniz Nar fidanları çok  hızlı bir  şekilde köklenir ve büyür. Büyüyemeyen,  meyve vermeyen bir fidanınız varsa  büyümeye başlar ve meyve verir. Nar ağacınız Çiçeklerin  dökülmesi,  meyveye yatmaması gibi sorunlar  yaşıyorsa eğer, bu sorunları  ciddi  oranda azaltıp  yok edebilir. Meyve tutumunu en üst seviyeye çıkartarak  meyvelerin bırakın  kendi  kendine dökülmesini, dolu  gibi  doğal afetlerden en az zarar görmesini sağlar. 100 Beygir traktörle   süremediğiniz  bahçenizi – tarlanızı 1 Beygir ile dedeleriniz zamanındaki  gibi sürmeye  başlarsınız. Toprağınız yumuşacık olur ve bütün fiziksel özellikleri iyileşir. Toprağınızın su tutma kabiliyeti  öyle artar gibi, Rekor Gelişimi  kullandığınız fidan ve ağaçlar arasında susuzluktan dolayı kuruma, diğer Rekor Gelişim  kullanmadığınız ağaçlardan  önce   olması söz konusu değildir. Yani Nar ağaçlarınız daha az su ister. Nar ağacınız da kanser, kuruma ve   mantari  hastalıkları daha az görürsünüz yada hiç  görmezsiniz. Akdeniz sineği gibi   zararlıları  neredeyse  hiç göremezsiniz. Yapraklar canlı renkli, kalın, geniş , uç kuruması olmayan bir halde olup,  Öyle verimli,   kaliteli  ve lezzetli Nar meyvesi olur ki,    zaten bu durumda    zirai ilaçları  daha az kullanmaya başlarsınız,  bir süre sonra hiç kullanmadığınız noktaya dahi  gelebilirsiniz.  15- 20 gün daha erken Nar hasadı yaparsınız, yani erkencilik olur, hemde  Ürettiğiniz Nar meyvesinin raf ömrü uzundur.

İşte bütün bu olumlu  sonuçları cebinizden ilave bir  masraf  çıkartmadan,  masrafsız olarak  yapabiliyor olmanız işin en  güzel  tarafıdır. Çünkü  Rekor Gelişim  sınıfının  en ekonomik, en ucuz, en az  kullanım oranına sahip, en etkili doğal ve organik  toprak düzenleyicisidir. Nar ağaçları ve diğer bütün ağaçlar için  1 dekara sadece  12 Kg Rekor Gelişim  kullanmanız yeterlidir.

Nar Ağaçlarını Kurumaktan Kurtaranların Yorum Videoları

Rekor Gelişim  katı  formda  olup toprak  hazırlığı  yapılırken toprağa verilir. 5-10 cm toprak altına girmesi yeterlidir. Bir Gübre değildir, bu yüzden kök boğazlarına, ağacın gövdesinin diplerine atmaktan korkmayın. Hatta biraz daha  fazla atılması daha  doğrudur.

Her Türlü Ağaç için Bakım videoları

 Her Cinsten Ağacı Kurumaktan Kurtaran Üreticilerin Yorumları

Nar  Ağacı  Hakkında sitemizde yada başka  yerde bulamadık larınızı, merak ettiklerinizi bizleri arayarak yada aşağıdaki iletişim formundan mesaj atarak istediğiniz zaman  danışabilirsiniz. Sizlere en kısa zamanda dönmeye  çalışırız.

Nar  Ağacı  için çok  önemli ürünlerden olan Rekor Gelişimden, 1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz.

 REKOR GELİŞİM  SİPARİŞ FORMU

[contact-form-7 id=”292″ title=”İletişim formu 1″]

 

Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  Adres : 1879 sok. No:12 K:5  D:19 Karşıyaka- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com    Web: www.rekorgelisim.com

 

/ / / / / / / / / / / /

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be logged in to post a comment.